Намет Robens Boulder 3
Відео 10Фото 11 |
Robens Boulder 3
2 -місний
2.4 кг
3 -місний 2.9 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.9 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Robens Boulder 3
Усі ціни 11 →Палатка Robens Tent Boulder 3 (53952) 163100 | 13 438 грн. |
Намет тримісний Robens Boulder 3 (130290) 130290 | 9 080 грн. |
Robens Namiot Turystyczny 3os. Boulder 3 Niebieski 130344 | 11 760 грн. |
Robens Namiot Turystyczny 3os. Boulder 3 Niebieski 130344 | 12 054 грн. |
Robens Namiot Turystyczny 3os. Boulder 3 Niebieski 130344 | 12 348 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Robens Boulder 3
Ціни на Robens Boulder 3 |
---|---|---|---|---|
Robens Boulder 2 | від 9 880 грн. | 5 пропозицій | ||
Robens Boulder 3 | від 9 080 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →