Намет Sierra Designs Full Moon 3
Відео 3Фото 9 |
Sierra Designs Full Moon 3
2 -місний
2 кг
3 -місний 2.2 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.23 кг
У комплекті сумка для перенесення.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Sierra Designs Full Moon 3
Усі ціни 7 →Палатка Sierra Designs Full Moon 3 (40157320) 975549 | 12 600 грн. |
Намет Sierra Designs Full Moon 3 blue-desert 40157322 | 12 600 грн. |
Намет тримісний Sierra Designs Full Moon 3 (40157322) | 12 600 грн. |
Палатка трехместная Sierra Designs Full Moon 3 blue-desert (40157322) 1270 | 12 600 грн. |
Намет Sierra Designs Full Moon 3 blue-yellow 40157320 | 12 600 грн. |
Намет Sierra Designs Full Moon 3 Жовтий-Блакитний | 12 600 грн. |
Намет Sierra Designs Full Moon 3 Сірий-Блакитний | 12 600 грн. |
Відеоогляди
Модификації Sierra Designs Full Moon 3
Ціни на Sierra Designs Full Moon 3 |
---|---|---|---|---|
Sierra Designs Full Moon 2 | від 10 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Sierra Designs Full Moon 3 | від 12 600 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →