Спальний мішок Robens Gully 1200 (250220)
Відео 2Фото 5 |
Robens Gully 1200 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Robens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Robens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Robens Gully 1200
Усі ціни 7 →Спальний мішок Robens Gully 1200 Right 220 см (250220) 250220 | 11 758 грн. |
Robens Gully 1200 195 Cm Zamek:Prawy | 13 680 грн. |
Robens Gully 1200 195 Cm Zamek:Prawy | 14 022 грн. |
Robens Gully 1200 195 Cm Zamek:Prawy | 14 364 грн. |
Robens Śpiwór Zimowy Hybrydowy Gully 1200 Zamek Prawy | 10 800 грн. |
Robens Śpiwór Zimowy Hybrydowy Gully 1200 Zamek Prawy | 11 070 грн. |
Robens Śpiwór Zimowy Hybrydowy Gully 1200 Zamek Prawy | 11 340 грн. |
Відеоогляди
Модификації Robens Gully 1200
Ціни на Robens Gully 1200 |
---|---|---|---|---|
Robens Gully 900 | від 10 498 грн. | 7 пропозицій | ||
Robens Gully 1200 | від 10 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Robens Gully 300 | від 10 268 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →