Спальний мішок Deuter Astro 500 L (3711321)
Фото 6 |
Deuter Astro 500 L 205x77 см, t 1 °C220x82 см, t 1 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Astro 500 L
Усі ціни 12 →Спальный мешок Deuter Astro 500 L ink-curry 3711321 3916 1 | 14 480 грн. |
Спальник Deuter Astro 500 L (3916) ink-curry левый 3711321 3916 1 | 14 480 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro 500 L колір 3916 ink-curry лівий 3711321 3916 | 14 480 грн. |
Спальний мішок пуховий Deuter Astro 500 L Ink-Curry лівий 220см (3711321 3 | 14 480 грн. |
Deuter Puchowy Astro 500 Large Left Ink Curry | 12 800 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Deuter Astro 500 L
Ціни на Deuter Astro 500 L |
---|---|---|---|---|
Deuter Astro 500 | від 12 400 грн. | 13 пропозицій | ||
Deuter Astro 500 L | від 12 800 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →