Спальний мішок Robens Spire I (250212)
Відео 1Фото 14 |
Robens Spire I 220x80 см, t 2 °C220x80 см, t 4 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Robens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Robens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Robens Spire I
Усі ціни 6 →Спальний мішок Robens Spire I R Ocean Blue 195 см (250212) 250212 | 3 484 грн. |
Спальник Robens Sleeping Bag Spire I Blue R правий (1046-250212) | 3 484 грн. |
Спальний мішок Robens Spire I L Ocean Blue 195 см (250211) 250211 | 3 484 грн. |
Спальник Robens Sleeping Bag Spire I Blue L лівий (1046-250211) | 3 484 грн. |
Спальний мішок Robens Spire IR Ocean Blue 195 см (250212) | 3 484 грн. |
Спальний мішок Robens Spire IL Ocean Blue 195 см (250211) | 3 484 грн. |
Відеоогляди
Модификації Robens Spire I
Ціни на Robens Spire I |
---|---|---|---|---|
Robens Spire II | від 3 946 грн. | 4 пропозиції | ||
Robens Spire I | від 3 484 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →