Ванна Roca Hall 170x75 см
Відео 1Фото 2 |
Roca Hall 170x75 |
|
Може комплектуватися гідромасажем, підголовником і бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Hall 170x75 см
Акрилова ванна 170x75 см ROCA HALL A248162000 | 26 210 грн. |
Ванна акрилова 170 х 75 см Roca Hall, в комплекті з ніжками та підголовник | 26 210 грн. |
Ванна акрилова ROCA HALL 170x75 (A248162000) | 26 210 грн. |
Акриловая ванна 170x75 см ROCA HALL A248162000 | 16 861 грн. |
Відеоогляди
Модификації Roca Hall
Ціни на Roca Hall |
---|---|---|---|---|
Roca Hall 150x100 см | від 16 203 грн. | 13 пропозицій | ||
Roca Hall 170x75 см | від 16 861 грн. | 4 пропозиції | ||
Roca Hall 180x80 см | від 28 471 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →