Ванна Roca Linea 140x70 см гідромасаж
Відео 3Фото 2 | Очікується у продажу 159 982 грн. Об'єм (л): 160; Матеріал корпуса: акрил; гідромасаж; аеромасаж; Країна походження бренду: Іспанія; Гарантія виробника: 7 років; Габарити (мм): 1400x700x615; Глибина ванни (мм): 430; |
Система Smart WaterAir Plus оснащена аеромасажем, гідромасажем та світлодіодним освітленням. Тип аеро- та гідромасажу: пульсуючий.
Додатково комплектується бічною панеллю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Roca Linea
Ціни на Roca Linea |
---|---|---|---|---|
Roca Linea 140x70 см | від 12 140 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 150x70 см | від 6 962 грн. | 11 пропозицій | ||
Roca Linea 160x70 см | від 10 360 грн. | 8 пропозицій | ||
Roca Linea 160x75 см | від 17 870 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 170x70 см | від 13 850 грн. | 7 пропозицій | ||
Roca Linea 170x75 см | від 13 401 грн. | 12 пропозицій | ||
Roca Linea 170x75 см глибокий | від 24 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 180x80 см | від 15 140 грн. | 9 пропозицій |
Рекомендуємо