Ванна Roca Contesa 170x70 см (A2358K0000)
Відео 3Фото 5 |
Roca Contesa 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Contesa 170x70 см
Усі ціни 20 →Сталева ванна 170x70 ROCA CONTESA A235860000 | 13 667 грн. |
Ванна Roca Contesa 170x70 см (A235860000) A235860000 | 13 666 грн. |
Сталева ванна Roca Contesa 170x70 (A235860000) A235860000 | 13 141 грн. |
Ванна сталева Roca Contesa 170x70 з ніжками A235860000+A291021000 | 12 258 грн. |
Стальная ванна Roca Contesa 170x70 (A235860000) | 8 374 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Roca Contesa
Ціни на Roca Contesa |
---|---|---|---|---|
Roca Contesa 150x70 см | від 10 304 грн. | 20 пропозицій | ||
Roca Contesa 160x70 см | від 7 813 грн. | 7 пропозицій | ||
Roca Contesa 170x70 см | від 8 374 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →