Ванна Roca Linea 170x75 см (A24T042000)
Відео 3Фото 1 |
Roca Linea 170x75 |
|
Додатково комплектується бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Linea 170x75 см
Усі ціни 12 →Ванна акрилова Roca Linea 170x75 A24T042000 | 18 257 грн. |
Ванна Roca Linea 170х75 см (A24T042000) A24T042000 | 20 075 грн. |
Ванна акрилова Roca Linea 170x75 A24T042000 | 14 700 грн. |
Ванна акрилова Roca Linea 170x75 A24T042000 | 18 256 грн. |
Акрилова ванна Roca Linea 170x75, пряма + ніжки (A24T042000) | 16 710 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Roca Linea
Ціни на Roca Linea |
---|---|---|---|---|
Roca Linea 140x70 см | від 12 140 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 150x70 см | від 9 594 грн. | 11 пропозицій | ||
Roca Linea 160x70 см | від 10 360 грн. | 8 пропозицій | ||
Roca Linea 160x75 см | від 17 870 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 170x70 см | від 13 850 грн. | 7 пропозицій | ||
Roca Linea 170x75 см | від 13 401 грн. | 12 пропозицій | ||
Roca Linea 170x75 см глибокий | від 24 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 180x80 см | від 15 140 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →