Роликові ковзани Rollerblade Microblade Kids
Відео 5Фото 11 |
Rollerblade Microblade Kids |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade Microblade Kids
Роликові ковзани Rollerblade Microblade 2023 Pink-White 36.5-40 (07221900- | 4 900 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Microblade 2023 black-green 36.5-40 (07221900 | 4 900 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Microblade 2023 pink-white 36.5-40 07221900-T | 4 900 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Microblade 2023 black-green 36.5-40 07221900- | 4 900 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Microblade 2023 black-green 33-36.5 07221900- | 4 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →