Роликові ковзани Rollerblade Apex G 2024 (07102700T1C)
Відео 4Фото 5 |
Rollerblade Apex G 2024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade Apex G 2024
Усі ціни 23 →Роликові ковзани Rollerblade Apex G 2023 White-Pink 29-32 (07102700-T1C-29 | 6 450 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Apex G 2023 White-Pink 33-36 (07102700-T1C-33 | 6 450 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Apex G 37-40 White/Pink (2050959/37-40) | 6 450 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Apex G 33-36 White/Pink (2050959/33-36) | 6 450 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Apex G 28-32 White/Pink (2050959/28-32) | 6 450 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →