Роликові ковзани Rollerblade Twister Edge 2019
Фото 4 |
Rollerblade Twister Edge 2019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rollerblade 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rollerblade.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade Twister Edge 2019
Усі ціни 16 →Rollerblade Twister Edge 45,5 | 9 758 грн. |
Ролики Rollerblade Twister Edge Anthracite Yellow 2022 | 9 500 грн. |
Ролики Rollerblade Twister Edge для жінок 2022 (40, Чорно-рожевий) | 9 500 грн. |
Ролики Rollerblade Twister Edge для жінок 2022 (38,5, Чорно-рожевий) | 9 500 грн. |
Роликові коньки для дорослих Rollerblade TWISTER EDGE 46 M Anthracite/yell | 12 388 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →