Роликові ковзани Rollerblade Twister XT 2024 (072210001A1)
Відео 5Фото 5 |
Rollerblade Twister XT 2024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade Twister XT 2024
Усі ціни 54 →Роликові ковзани Rollerblade Twister XT 2023 black-lime 260 07221000-1A1-2 | 14 620 грн. |
Rollerblade Twister Xt Black Lime 2022 | 14 720 грн. |
Rollerblade Twister Xt Black Lime 2022 | 15 088 грн. |
Ролики Rollerblade Twister XT W Black Mint 2022 39 | 14 620 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Twister XT 2023 black-lime 270 07221000-1A1-2 | 14 620 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →