Литий диск Ronal R46 6,5x15/5x100 ET38 DIA68
Фото 3 | від 6 871 до 7 155 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Ronal R46 13
Характеристики
Ronal R46 6,5x15/5x100 ET38 DIA68 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R46 6,5x15/5x100 ET38 DIA68
Литые диски Ronal R46 R15 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA68 (silver) 1000960130 | 6 872 грн. |
Диски Ronal R46 6,5x15 5x100 ET38 DIA68 (silver) | 6 871 грн. |
Литі диски Ronal R46 R15 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA68 (silver) | 7 155 грн. |
Закрити
Схожі