Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Ronal

Литий диск Ronal LS 7,5x15/4x100 ET25 DIA57,1

Фото - Диск Ronal LS (7,5x15/4x100 ET25 DIA57,1)
Відео 3Фото 5
Порівняти ціни 5 →
Діаметр (R):15 "
Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм
ЦО (DIA):57.1 мм
Виліт (ET):25 мм
в списокмої списки
Модифікації Ronal LS 1
Характеристики
Ronal LS 7,5x15/4x100 ET25 DIA57,1
Ширина диска
7.5 "
Діаметр
15 "
Кріпильних отворів
4 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
100 мм
Виліт
25 мм
Діаметр центрального отвору
57.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Де купити Ronal LS 7,5x15/4x100 ET25 DIA57,1

Ronal LS S/LC (R15 W7.5 PCD4x100 ET25 DIA57.1)

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
9 955 грн.

Диски Ronal LS 7,5x15 4x100 ET25 DIA57,1 (silver front diamond cut)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
10 454 грн.

Диск Ronal LS S R15 W7,5 PCD4x100 ET25 DIA57,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 884 грн.

Ronal LS 7.5x15 4x100 ET25 DIA57.1 S

Маркетплейс: Rozetka.ua  BLESK З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
10 143 грн.

Диск Ronal LS 7.5x15 4x100 ET25 DIA57.1 S

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
11 021 грн.

Динаміка цін на Ronal LS 7,5x15/4x100 ET25 DIA57,1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди