Литий диск Ronal R51 6,5x15/4x108 ET42 DIA76
Фото 3 | від 5 280 до 6 776 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Ronal R51 58
Характеристики
Ronal R51 6,5x15/4x108 ET42 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R51 6,5x15/4x108 ET42 DIA76
Сортувати
Литые диски Ronal R51 Basis R15 W6.5 PCD4x108 ET42 DIA76 (titanium) 100187 | 5 554 грн. |
Ronal R51 Basis R15 W6.5 PCD4x108 ET42 DIA76.1 titan | 6 480 грн. |
Диски Ronal R51 Basis 6,5x15 4x108 ET42 DIA76 (titanium) | 5 553 грн. |
Ronal R51 (R15 W6.5 PCD4x108 ET42 DIA76) ice titan | 5 420 грн. |
Ronal R51 6.5x15 4x108 ET42 DIA76 T | 5 280 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі