Литий диск Ronal R56 6,5x16/4x108 ET40 DIA76
Фото 3 | від 5 537 до 11 058 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R56 132
Характеристики
Ronal R56 6,5x16/4x108 ET40 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 6,5x16/4x108 ET40 DIA76
Сортувати
Ronal R56 Kristallsilber (R16 W6.5 PCD4x108 ET40 DIA76) | 5 899 грн. |
Ronal R56 R16 W6.5 PCD4x108 ET40 DIA76.1 Matt Black 56R6654.25X/330 | 7 091 грн. |
Ronal R56 MBFC R16 W6.5 PCD4x108 ET40 DIA76.0 | 11 058 грн. |
Ronal R56 (6.5J x 16 4x108 ET40 DIA76.1 Kristallsilber) | 5 821 грн. |
Ronal R56 Mattschwarz (R16 W6.5 PCD4x108 ET40 DIA76) | 7 099 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі