Литий диск Ronal R56 6x15/4x114,3 ET40 DIA76,1
Фото 3 | від 6 075 до 8 224 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):76.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R56 139
Характеристики
Ronal R56 6x15/4x114,3 ET40 DIA76,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 6x15/4x114,3 ET40 DIA76,1
Сортувати
Ronal R56 R15 W6 PCD4x114,3 ET40 DIA76.1 crystal silver | 7 229 грн. |
RONAL RONAL R56 CS R15 W6 PCD4x114.3 ET40 DIA76.1 | 6 765 грн. |
Диск Ronal R56 CS R15 W6,0 PCD4x114,3 ET40 DIA76 | 6 484 грн. |
Ronal R56 (6J x 15 4x114.3 ET40 DIA76.1 Kristallsilber) | 7 115 грн. |
Ronal R56 R15 W6 PCD4x114,3 ET40 DIA76.1 Matt Black | 6 075 грн. |
Ronal R56 (6J x 15 4x114.3 ET40 DIA76.1 Mattschwarz) | 7 165 грн. |
Ronal R56 (6J x 15 4x114.3 ET40 DIA76.1 Mattschwarz-Frontkopiert) | 8 224 грн. |
RONAL R56 R15 W6 PCD4X114.3 ET40 DIA76.1 CRYSTAL SILVER | 7 229 грн. |
Закрити
Схожі