Литий диск Ronal R58 10x22/5x112 ET50 DIA66,6
Відео 1Фото 3 | від 13 180 до 14 700 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Ronal R58 23
Характеристики
Ronal R58 10x22/5x112 ET50 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R58 10x22/5x112 ET50 DIA66,6
Сортувати
Ronal R58 Schwarz-Frontkopiert (R22 W10.0 PCD5x112 ET50 DIA66.6) | 13 799 грн. |
Ronal R58 (10J x 22 5x112 ET50 DIA66.6) B-FC На замовлення з Європи. | 13 640 грн. |
Ronal R58 (10J x 22 5x112 ET50 DIA66.6 Schwarz-Frontkopiert) | 14 412 грн. |
Ronal R58 (10J x 22 5x112 ET50 DIA66.6) Schwarz-Frontkopiert На замовлення | 13 858 грн. |
Ronal R58 R22 W10 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Black Front Polished | 14 700 грн. |
Диски Ronal R58 10x22 5x112 ET50 DIA66,6 (black machined face) (1001173759 | 13 180 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі