Всесезонна шина Rosava AS-701 205/70 R16 97T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Rosava AS-701 205/70 R16 97T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava AS-701 205/70 R16 97T
Усі ціни 37 →Шина Rosava AS-701 205/70 R16 97T | 2 302 грн. |
Росава АS-701 205/70 R16 97T | 2 436 грн. |
Росава АS-701 205/70 R16 97T | 2 345 грн. |
Rosava АS-701 205/70 R16 97T | 2 634 грн. |
Всесезонные шины Росава АS-701 205/70 R16 97T 1000290799 | 2 411 грн. |
ще 20 пропозицій
Для літа і осені гума нормальна на тверду 4 за всіма показниками, а взимку краще поміняти на зимову. Малошумна, асфальтом і невеликим бездоріжжям саме те, м'яка. Недоліків мало, є невеликий ефект аквапланування, але прогнозований, до -12-15 прийнятна взимку, але близько -18 починає дубіти, на льоду веде себе середньо, керованість на ньому 3+. користуюся Rosava AS-701 205/70 R16 97T місяць і більше |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо