Вантажна шина Rosava I-N142B 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava I-N142B 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava I-N142B 9 R20 144K
Росава ИН-142БМ (универсальная) 9.00 R20 144/142K PR16 | 8 018 грн. |
Грузовые шины Росава ИН-142БМ (универсальный) 9 R20 144/142K 16PR 10017477 | 8 217 грн. |
Rosava ИН-142БМ (универсальная) 9.00 R20 144/142K PR16 | 7 985 грн. |
Росава ИН-142БМ універсальна універсальна (9R20 144/142K) 358903 | 7 904 грн. |
Модификації Rosava I-N142B 9 R20 144K
Ціни на Rosava I-N142B 9 R20 144K |
---|---|---|---|---|
Rosava I-N142B 9 R20 136J | від 7 540 грн. | 17 пропозицій | ||
Rosava I-N142B 9 R20 140K | від 7 748 грн. | 9 пропозицій | ||
Rosava I-N142B 9 R20 144K | від 7 904 грн. | 4 пропозиції |