Вантажна шина Rosava MI-173 7.5 R20 119J
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava MI-173 7.5 R20 119J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava MI-173 7.5 R20 119J
Усі ціни 11 →Rosava МИ-173 7.50 R20 119/116J | 5 924 грн. |
Rosava МИ-173 7.5 R20 119J | 5 087 грн. |
Rosava МИ-173 7.5/80 R20 119/116J | 5 502 грн. |
Грузовые шины Росава МИ-173 (с/х) 7.5 R20 119/116J 8PR 1001160487 | 5 453 грн. |
Вантажна шина ROSAVA МИ-173 7.5-20 119/116J | 5 243 грн. |
ще 6 пропозицій