Зимова шина Rosava Snowgard 185/65 R14 86T
Відео 8Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Rosava Snowgard 185/65 R14 86T 185/65 R14 86 T 185/65 R14 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava Snowgard 185/65 R14 86T
Усі ціни 56 →Шина Rosava SNOWGARD 185/65 R14 86T под шип | 1 298 грн. |
Росава Snowgard 185/65 R14 86T (шип) | 2 033 грн. |
Rosava Snowgard (185/65R14 86T) | 1 322 грн. |
Rosava SnowGard 185/65 R14 86T (під шип) | 1 530 грн. |
Зимние шины Росава Snowgard 185/65 R14 86T 1000634724 | 1 401 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 10 1 |
Якби більше канавок для видалення води була б краща. А так - нормальна Дешева, старі шини з 2014 ще мають протектор 5..6мм, використання всі пори року. 2020 як ставив доставляли 45грам грузик, на попередніх було(2014р) вантажу по 25 були.А так витривала. По снігу добре йде При входженні в поворот на калюжі заносити( зад авто), мабуть додаткові канавки здалися б, щоб відвести воду. користуюся Rosava Snowgard 185/65 R14 86T більше року |
Купив на Сітроен Берлінго їжджу другий сезон гума за ціною і якість відмінне. йде по снігу як танк, по льоду трохи гірше. Для камерського транспорту рекомендую. Ціна та якість, зносостійка 30т-2мм. Для легкових не рекомендую, галаслива. користуюся Rosava Snowgard 185/65 R15 88T більше року |
Купив на Фіат Добло довгобазовий 2017 року. Рідні стояли літні континенталі 195 на 60 r16. Поставив Росава Snowgard 205 на 60 r16. У мене даний автомобіль 3-й. Почитав відгуки-забавно....Їздив на Фулда,Мішлен,Нокіан-на зимових. Різниці особливо не бачу. Зимові покришки-завжди більш галасливі,чого тут дивуватися після літніх то....На 90 км.-шум є гуде знатно,вище 100 км.-нічого не гуде. З такого "Г" на них виїжджав за останні два тижні. Всім рекомендую.Одуренный аналог,навіщо платити більше-якщо ефект той же???))) ХЗ користуюся Rosava Snowgard 205/60 R16 92T тиждень рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації Rosava Snowgard 185/65 R14 86T
Ціни на Rosava Snowgard 185/65 R14 86T |
---|---|---|---|---|
Rosava Snowgard 185/65 R14 86T | від 1 266 грн. | 56 пропозицій | ||
Rosava Snowgard 185/65 R14 88T | від 1 475 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →