Тумба під умивальник Moydodyr Tetris 50 00-0008036
Фото 6 |
Moydodyr Tetris 50 00-0008036 |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм. Можливість регулювання полиць висотою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Tetris 50 00-0008036
Тумба підлогова Мойдодир Tetris 50 00-0008036 з умивальником Runa | 6 231 грн. |
Тумба Мойдодыр Tetris White 50 с умывальником Runa 50 белая 00-0008036 | 6 231 грн. |
Тумба Tetris White 50 з умивальником Runa 50 біла mdd-00-0008036 | 6 231 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →