Тумба під умивальник Moydodyr Tetris 55 00-0008037
Фото 6 |
Moydodyr Tetris 55 00-0008037 |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Tetris 55 00-0008037
Тумба підлогова Мойдодир Tetris 55 00-0008037 з умивальником Freja | 7 237 грн. |
Тумба Мойдодыр Tetris White 55 с умывальником Freja 55 белая 00-0008037 | 7 237 грн. |
Тумба Tetris White 55 з умивальником Freja 55 біла mdd-00-0008037 | 7 237 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →