Тумба під умивальник Moydodyr Focus 55 00-0008393
Фото 8 |
Moydodyr Focus 55 00-0008393 |
|
Корпус виготовлений із ДСП товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм. Петлі Linken System із плавним закриванням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Focus 55 00-0008393
Усі ціни 6 →Тумба підлогова Мойдодир Фокус 55 00-0008393 з умивальником Freja | 5 783 грн. |
Тумба Фокус 55 с умывальником Freja 55 белая mdd-00-0008393 | 5 783 грн. |
Тумба Фокус 55 з умивальником Freja 55 біла mdd-00-0008393 | 5 783 грн. |
Тумба підлогова Мойдодир Фокус 55 00-0008393 з умивальником Freja | 5 783 грн. |
Тумба Фокус 55 з умивальником Freja 55 біла mdd-00-0008393 | 5 783 грн. |
Тумба підлогова Мойдодир Фокус 55 з умивальником Freja біла | 5 783 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →