Змішувач Haiba Dario 006 HB0858
Фото 5 |
Haiba Dario 006 HB0858 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dario 006 HB0858
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом HAIBA DARIO 006 хром л | 2 073 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba DARIO 006 (HB0858) | 2 073 грн. |
Змішувач для ванни Haiba DARIO 006 (HB0858) | 2 073 грн. |
Змішувач для ванни Haiba латунний з лійкою та шлангом DARIO 006 HB0858 хро | 2 127 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →