Свердловинний насос Rudes 4S 1-40-0.37
Відео 3 |
Rudes 4S 1-40-0.37 92 м 1.4 м³/год 98 м 1.9 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes 4S 1-40-0.37
Усі ціни 12 →Скважинный насос Rudes 4S 1-40-0,37 9296 | 2 215 грн. |
Rudes Rudes 4S 1-40-0,37 | 2 660 грн. |
Свердловинний насос Rudes 4S 1-40-0,37 + 10 м кабель 4820224010441 | 2 660 грн. |
Насос свердловини Rudes 4S 1-40-0,37 9296 | 2 660 грн. |
Rudes Скважинный насос 4S1-40-0,37 (кабель 10м) Rudes | 2 499 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Rudes 4S 1-40-0.37
Ціни на Rudes 4S 1-40-0.37 |
---|---|---|---|---|
Rudes 4S 1-40-0.37 | від 2 215 грн. | 12 пропозицій | ||
Rudes 4S 1.1-50-0.5 | від 2 313 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →