Свердловинний насос Volks 3.5QGD 1-50
Volks 3.5QGD 1-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks 3.5QGD 1-50
Усі ціни 19 →VOLKS pumpe 3,5 QGD 1-50 | 2 928 грн. |
Насос скважинный шнековый Volks pumpe 3.5 Qgd 1-50-0.37кВт | 2 479 грн. |
Volks Volks Насос свердловинний шнековий pumpe 3,5 QGD 1-50-0,37кВт 3,5 дю | 2 409 грн. |
VOLKS pumpe 3,5 QGD 1-50 | 2 620 грн. |
Свердловинний насос шнековий VOLKS pumpe 3,5QGD 1-50 0.37кВт + кабель 15м | 2 928 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Volks 3.5QGD 1-50
Ціни на Volks 3.5QGD 1-50 |
---|---|---|---|---|
Volks 3.5QGD 1-50 | від 2 409 грн. | 20 пропозицій | ||
Volks 3.5QGD 1.8-50 | від 2 849 грн. | 20 пропозицій | ||
Volks 3.5QGD 1-60 | від 2 564 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →