Свердловинний насос Volks 3QGD 1.5-70-0.37
Volks 3QGD 1.5-70-0.37 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks 3QGD 1.5-70-0.37
Усі ціни 20 →VOLKS pumpe 3 QGD 1.5-70 | 2 833 грн. |
Насос скважинный шнековый Volks pumpe 3QGD 1.5-70-0.37кВт | 2 385 грн. |
Насос скважинный шнековый VOLKS pumpe 3 QGD 1,5-70-0,37кВт 3 дюйма! + кабе | 2 833 грн. |
Volks Volks Насос свердловинний шнековий pumpe 3QGD 1,5-70-0,37кВт 3 дюйма | 2 349 грн. |
VOLKS pumpe 3 QGD 1.5-70 | 2 536 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Volks 3QGD 1.5-70-0.37
Ціни на Volks 3QGD 1.5-70-0.37 |
---|---|---|---|---|
Volks 3QGD 2-103 | від 2 703 грн. | 21 пропозиція | ||
Volks 3QGD 1.5-70-0.37 | від 2 349 грн. | 20 пропозицій | ||
Volks 3QGD 1.5-90-0.55 | від 2 440 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →