Заглибний насос Rudes DRQ 450F
Rudes DRQ 450F відцентровийпоплавковий вимикач 8 м³/год 7 м 10 м³/год 9 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes DRQ 450F
Усі ціни 6 →Rudes Дренажно-фекальный насос DRQ450F Rudes | 2 858 грн. |
Дренажно-фекальний насос Rudes DRQ 450F | 2 888 грн. |
Дренажно-фекальний насос Rudes DRQ450F | 3 314 грн. |
Електронасос дренажно-фекальний RUDES DRQ 450F (поплавковий вимикач) | 3 417 грн. |
Дренажно-фекальний насос Rudes DRQ 450F, Hmax 9 м, Qmax 167 л/хв, 520 Вт | 3 026 грн. |
Насос дренажно-фекальний Rudes DRQ 450F поплавець | 2 855 грн. |
Відеоогляди
Модификації Rudes DRQ 450F
Ціни на Rudes DRQ 450F |
---|---|---|---|---|
Rudes DRQ 370F | від 2 348 грн. | 11 пропозицій | ||
Rudes DRQ 450F | від 2 855 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →