Заглибний насос Rudes DRQ 370F
Rudes DRQ 370F відцентровийпоплавковий вимикач 8 м³/год 7 м 10 м³/год 9 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes DRQ 370F
Усі ціни 11 →Насос дренажный Rudes Drq 370F | 2 348 грн. |
Rudes Rudes DRQ 370F | 2 642 грн. |
Дренажно-фекальний насос Rudes DRQ 370F 4820224010311 | 2 820 грн. |
Дренажно-фекальний насос Rudes DRQ 370F 9292 | 2 820 грн. |
Rudes Дренажно-фекальный насос DRQ370F Rudes | 2 651 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Rudes DRQ 370F
Ціни на Rudes DRQ 370F |
---|---|---|---|---|
Rudes DRQ 370F | від 2 348 грн. | 11 пропозицій | ||
Rudes DRQ 450F | від 2 855 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →