Заглибний насос Rudes VB50
Rudes VB50 вібраційний 0.9 м³/год 50 м 1.2 м³/год 72 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes VB50
Rudes Вибрационный насос Rudes VB50 диаметр 80 мм кабель 10 м | 935 грн. |
Вібраційний насос Rudes VB50 кабель 10 м 4820224010793 | 1 200 грн. |
Вібраційний насос Rudes VB50 | 936 грн. |
Вібраційний насос з верхнім забором води VB50 + кабель 10м | 936 грн. |
Насос дренажний Rudes VB50 | 815 грн. |
Відеоогляди
Модификації Rudes VB50
Ціни на Rudes VB50 |
---|---|---|---|---|
Rudes VB50 | від 815 грн. | 5 пропозицій | ||
Rudes VB60 | від 1 020 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →