Заглибний насос Rudes VB60
Rudes VB60 вібраційний 0.9 м³/год 50 м 1.2 м³/год 72 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes VB60
Усі ціни 14 →Rudes Вибрационный насос Rudes VB60 кабель 20 м верхний забор воды | 1 246 грн. |
Вібраційний насос Rudes VB60 кабель 20 м 4820224010861 | 1 761 грн. |
Вібраційний насос Rudes VB60L+ кабель 10м | 1 111 грн. |
Rudes Вибрационный насос Rudes VB60L кабель 10 м нижний забор воды | 1 111 грн. |
Rudes Вибрационный насос Rudes VB60 кабель 10 м | 1 052 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Rudes VB60
Ціни на Rudes VB60 |
---|---|---|---|---|
Rudes VB50 | від 815 грн. | 5 пропозицій | ||
Rudes VB60 | від 1 020 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →