Заглибний насос Rudes DRF 1100
Rudes DRF 1100 продуктивнівідцентровий 14 м³/год 12 м 20 м³/год 14 м |
|
Модифікація F оснащена поплавковим вимикачем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes DRF 1100
Усі ціни 16 →Насос дренажно-фекальный Rudes Drf 1100 | 3 859 грн. |
Rudes Rudes DRF 1100 | 4 343 грн. |
Дренажно-фекальний насос Rudes DRF 1100 4820224010090 | 4 635 грн. |
Дренажно-фекальний насос Rudes DRF 1100 10275 | 4 635 грн. |
Rudes Дренажно-фекальный насос DRF1100 Rudes | 4 171 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Rudes DRF 1100
Ціни на Rudes DRF 1100 |
---|---|---|---|---|
Rudes DRF 750 | від 3 520 грн. | 18 пропозицій | ||
Rudes DRF 1100 | від 3 859 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →