Кавоварка Russell Hobbs Distinctions 26450-56 чорний
Відео 4Фото 10 |
Russell Hobbs Distinctions 26450-56 чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Distinctions 26450-56 чорний
Усі ціни 41 →Кавоварка Russell Hobbs 26450-56 | 8 499 грн. |
Russell Hobbs Russell Hobbs 26450-56 | 10 499 грн. |
Ріжкова кавоварка Russell Hobbs Distinctions 26450-56 | 9 550 грн. |
Кофеварка рожковая Russell Hobbs 26450-56 Distinctions | 10 648 грн. |
Кавоварка Russell Hobbs 26450-56 Distinctions, чорна | 10 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Distinctions 26450-56
Ціни на Russell Hobbs Distinctions 26450-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Distinctions 26452-56 нержавіюча сталь | від 8 499 грн. | 43 пропозиції | ||
Russell Hobbs Distinctions 26451-56 синій | від 8 499 грн. | 45 пропозицій | ||
Russell Hobbs Distinctions 26450-56 чорний | від 8 499 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →