Міксер Russell Hobbs Swirl 25893-56 синій
Відео 4Фото 12 |
Russell Hobbs Swirl 25893-56 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Swirl 25893-56 синій
Усі ціни 58 →Russell Hobbs Russell Hobbs 25893-56 | 1 999 грн. |
Міксер Russell Hobbs 25893-56 Swirl Sapphire | 1 840 грн. |
Міксер Russell Hobbs 25893-56 | 1 700 грн. |
Миксер Russell Hobbs 25893-56 Sapphire | 2 045 грн. |
Міксер Russell Hobbs 25893-56 Sapphire | 2 068 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Swirl 25893-56
Ціни на Russell Hobbs Swirl 25893-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Swirl 25892-56 бежевий | від 1 547 грн. | 56 пропозицій | ||
Russell Hobbs Swirl 25891-56 бірюзовий | від 1 547 грн. | 13 пропозицій | ||
Russell Hobbs Swirl 25890-56 графіт | від 1 579 грн. | 2 пропозиції | ||
Russell Hobbs Swirl 25893-56 синій | від 1 700 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →