Міксер Russell Hobbs Desire 24670-56 червоний
Фото 6 |
Russell Hobbs Desire 24670-56 білий червоний |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Desire 24670-56 червоний
Усі ціни 55 →Russell Hobbs Russell Hobbs 24670-56 | 1 399 грн. |
Миксер без чаши RUSSELL HOBBS 24670-56 Desire 23612026002 | 1 351 грн. |
Міксер Russell Hobbs 24670-56 | 1 289 грн. |
Миксер Russell Hobbs 24670-56 Desire | 1 539 грн. |
Russell Hobbs 24670-56 Desire | 1 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Russell Hobbs Desire 24670-56
Ціни на Russell Hobbs Desire 24670-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Horizon 24671-56 білий | від 1 732 грн. | 4 пропозиції | ||
Russell Hobbs Desire 24670-56 червоний | від 1 184 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →