Кавоварка SAECO Aulika Evo Top HSC чорний
Відео 4Фото 2 |
SAECO Aulika Evo Top HSC чорний |
|
Продуктивна напівпрофесійна автоматична кавова машина з лінійки Saeco Aulika 2020-го року зі збільшеним резервуаром для води і великим кілограмовим бункером для кавових зерен. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для використання в кафе, барах, ресторанах та інших випадках, коли необхідно в автоматичному режимі готувати до 130 порцій кави або молочно-кавових напоїв в годину.
Цифрова система управління кавоваркою Philips Saeco Aulika Top Evo High Speed Cappuccino передбачає швидке заварювання еспресо, американо, капучіно, лате, лате макіато. Також можлива подача гарячого молока і води для заварювання чаю. Забезпечує вражаюче швидке приготування кавових напоїв з молочною пінкою (за рахунок одночасного приготування кави та піни). Передбачена можливість для установки міцності готового напою і ступеня помелу кавового зерна у вбудованій кавомолці. Бункер для кави, резервуар для води і налаштування кавомолки блокуються спеціальним ключем, а доступ до програмування при необхідності захищається pin-кодом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAECO.
Купити SAECO Aulika Evo Top HSC чорний
Усі ціни 38 →Кавомашина Saeco Aulika Evo Top High Speed Cappuccino | 51 189 грн. |
Кавомашина автоматична Saeco Aulika EVO TOP TouchScreen | 54 999 грн. |
Кавоварка Saeco AULIKA EVO OFFICE | 39 754 грн. |
Saeco Aulika EVO Office | 39 550 грн. |
Кавоварка Saeco Aulika Evo Office | 42 934 грн. |