Кавоварка SAECO Xelsis Deluxe SM8782/30 сріблястий
Відео 5Фото 5 |
SAECO Xelsis Deluxe SM8782/30 сріблястий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAECO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAECO Xelsis Deluxe SM8782/30 сріблястий
Усі ціни 9 →Кавомашина Saeco Xelsis Deluxe (Black) (EU) Sm8782/30 | 43 899 грн. |
Saeco Xelsis Deluxe SM8782/30 | 43 099 грн. |
Кавомашина Saeco Xelsis Deluxe SM8782/30 | 43 260 грн. |
Saeco Xelsis Deluxe SM8782/30 | 42 999 грн. |
Saeco SM8782/30 | 43 110 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації SAECO Xelsis Deluxe SM8782/30
Ціни на SAECO Xelsis Deluxe SM8782/30 |
---|---|---|---|---|
SAECO Xelsis Deluxe SM8785/00 нержавіюча сталь | від 34 190 грн. | 14 пропозицій | ||
SAECO Xelsis Deluxe SM8782/30 сріблястий | від 42 999 грн. | 9 пропозицій | ||
SAECO Xelsis Deluxe SM8780/00 чорний | від 42 599 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →