Кавоварка SAECO GranAroma Deluxe SM6685/00 нержавіюча сталь
Відео 9Фото 10 |
SAECO GranAroma Deluxe SM6685/00 нержавіюча сталь |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAECO.
Купити SAECO GranAroma Deluxe SM6685/00 нержавіюча сталь
Усі ціни 42 →Кавомашина Saeco GranAroma Deluxe SM6685/00 | 42 229 грн. |
Кавомашина Saeco GranAroma Deluxe SM6685/00 | 42 229 грн. |
Кавомашина Philips SM6685/00 | 44 999 грн. |
Philips SM6685 SM6685/00 | 44 999 грн. |
Saeco GranAroma Deluxe SM6685/00 офіційна гарантія | 42 899 грн. |
Великий вибір напоїв
Кавоварка SAECO GranAroma Deluxe SM6685/00 відрізняється своєю здатністю варити 18 різновидів кави. Для вибору доступні еспресо декількох видів, флетт уайт, американо, лате, Caffé crema, ристретто, а також капучіно, у тому числі італійський. Серед іншого можливе підігрів молока та створення піни на його основі. Процеси приготування автоматизовані, тому користувачеві потрібно лише вибрати відповідний режим сенсорному екрані. Відмінною рисою є якісна візуалізація напоїв на дисплеї, що допоможе зробити вибір сонним ранком. Розробники передбачили три варіанти шаблонів (Delicato, Intenso, Forte) для кожного напою та можливість створення шести власних профілів. Кавомашина обладнана бункерами для зерен та меленої кави.
У режимі CoffeeEqualizer Touch можна налаштувати міцність, пропорцію молока та кави, об'єм та температуру. Функція ExtraShot дозволяє значно підвищити інтенсивність напою, а інтелектуальна система Aroma Extract контролює температурні процеси та кількість води для досягнення правильного результату. Кавоварка може налити відразу дві чашки капучіно натисканням однієї кнопки. Технологія LattePerfetto створює легку та насичену молочну пінку, щільність якої можна регулювати.
Одна кавоварка на багато років
Якісне складання гарантує кавоварці SAECO GranAroma Deluxe SM6685/00 тривалий термін служби та мінімум клопоту з обслуговування. Керамічні жорна забезпечують низький рівень шуму в процесі помелу кави. Варто відзначити, що реалізовано 12 ступенів подрібнення зерен, що дозволяє максимально персоналізувати смакові якості напоїв.
Фільтр AquaClean захищає машину від домішок у разі використання неочищеної води. До необхідності очищення від накипу система може налити близько 5000 чашок кави.
Вбудований Wi-Fi дозволяє оновлювати програмне забезпечення кавоварки для покращення стабільності роботи, знаходити магазини з витратними матеріалами та контролювати процеси приготування дистанційно.
Модификації SAECO GranAroma Deluxe SM6685/00
Ціни на SAECO GranAroma Deluxe SM6685/00 |
---|---|---|---|---|
SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10 графіт | від 32 550 грн. | 16 пропозицій | ||
SAECO GranAroma Deluxe SM6685/00 нержавіюча сталь | від 34 584 грн. | 42 пропозиції | ||
SAECO GranAroma Deluxe SM6680/00 чорний | від 31 977 грн. | 9 пропозицій |