Літня шина Sailun Atrezzo ZSR 245/40 R19 98W
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Sailun Atrezzo ZSR 245/40 R19 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun Atrezzo ZSR 245/40 R19 98W
Sailun Atrezzo ZSR (245/40 R19 98W) | 4 128 грн. |
SAILUN Atrezzo ZSR 245/40R19 98W | 4 339 грн. |
Шина Sailun ATREZZO ZSR 245/40 R19 98W XL | 4 338 грн. |
Відеоогляди
Модификації Sailun Atrezzo ZSR 245/40 R19 98W
Ціни на Sailun Atrezzo ZSR 245/40 R19 98W |
---|---|---|---|---|
Sailun Atrezzo ZSR 245/40 R19 98W | від 4 128 грн. | 3 пропозиції | ||
Sailun Atrezzo ZSR 245/40 R19 98Y | від 3 470 грн. | 15 пропозицій | ||
Sailun Atrezzo ZSR 245/40 R19 98Y Run Flat | від 5 553 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →