Вантажна шина Sailun SDW1 315/80 R22.5 156L
Фото 7 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SDW1 315/80 R22.5 156L 315/80 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SDW1 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 8 →Sailun SDW1 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L PR18 | 16 744 грн. |
Sailun SDW1 (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 17 390 грн. |
Sailun SDW1 (315/80R22.5 156/150L) | 16 560 грн. |
Sailun SDW1 (315/80R22.5 156L) | 16 223 грн. |
Sailun SDW1 (ведуча) 315/80 R22.5 156/150L | 16 812 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Sailun SDW1 315/80 R22.5 156L
Ціни на Sailun SDW1 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Sailun SDW1 315/80 R22.5 154L | від 16 320 грн. | 4 пропозиції | ||
Sailun SDW1 315/80 R22.5 156L | від 16 223 грн. | 8 пропозицій |