Вантажна шина Sailun SDM1S 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SDM1S 315/80 R22.5 156K 315/80 R22.5 " 154 K 315/80 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SDM1S 315/80 R22.5 156K
Sailun SDM1S (ведущая) 315/80 R22.5 156K/150L PR18 | 16 723 грн. |
Sailun SDM1S Bедущая (315/80R22.5 156/150K) | 16 560 грн. |
Sailun SDM1S ведуча ведуча (315/80R22,5 156/150K/L) 396100 | 17 262 грн. |
Модификації Sailun SDM1S 315/80 R22.5 156K
Ціни на Sailun SDM1S 315/80 R22.5 156K |
---|---|---|---|---|
Sailun SDM1S 315/80 R22.5 154K | від 17 212 грн. | 2 пропозиції | ||
Sailun SDM1S 315/80 R22.5 156K | від 16 560 грн. | 3 пропозиції |