Вантажна шина Sailun SFR1 315/70 R22.5 156L
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SFR1 315/70 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SFR1 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 11 →Sailun SFR1 (рулевая) (315/70R22.5 156L) | 15 132 грн. |
Sailun SFR 1 (Рулевая) (315/70R22.5 156/150L) | 13 227 грн. |
Sailun SFR1 Pулевая (315/70R22.5 156/150L) | 13 485 грн. |
SAILUN SFR1 (рульова) 315/70R22.5 156/150L | 14 539 грн. |
Грузовые шины Sailun SFR1 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR 1002333203 | 13 481 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sailun SFR1 315/70 R22.5 156L
Ціни на Sailun SFR1 315/70 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Sailun SFR1 315/70 R22.5 154L | від 13 486 грн. | 4 пропозиції | ||
Sailun SFR1 315/70 R22.5 156L | від 13 227 грн. | 11 пропозицій |