Вантажна шина Petlas SH 110 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas SH 110 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas SH 110 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 15 →Petlas SH110 (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 14 649 грн. |
Petlas SH110 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L | 13 280 грн. |
Petlas SH110 (рулевая) (315/70R22.5 156L) | 13 036 грн. |
Petlas SH110 315/70 R22.5 156/150L | 12 880 грн. |
Petlas SH110 (315/70R22.5 156/150L) | 12 955 грн. |
ще 10 пропозицій