Вантажна шина Sailun SFR1 315/80 R22.5 158L
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SFR1 315/80 R22.5 158L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SFR1 315/80 R22.5 158L
Усі ціни 9 →Sailun SFR1 (рульова вісь) 315/80 R22.5 158/150L | 14 925 грн. |
Sailun SFR1 (рулевая) (315/80R22.5 158L) | 15 551 грн. |
Sailun SFR 1 (Рулевая) (315/80R22.5 158/150L) | 13 593 грн. |
Sailun SFR1 Pулевая (315/80R22.5 158/150L) | 13 857 грн. |
Шини Sailun SFR1 (рулевая) 315/80 R22,5 158/150L 20PR | 14 180 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Sailun SFR1 315/80 R22.5 158L
Ціни на Sailun SFR1 315/80 R22.5 158L |
---|---|---|---|---|
Sailun SFR1 315/80 R22.5 154L | від 13 465 грн. | 5 пропозицій | ||
Sailun SFR1 315/80 R22.5 156L | від 13 300 грн. | 8 пропозицій | ||
Sailun SFR1 315/80 R22.5 158L | від 13 593 грн. | 9 пропозицій |