Вантажна шина Giti GSR237 315/60 R22.5 156L
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GSR237 315/60 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GSR237 315/60 R22.5 156L
Giti GSR237 (рулевая) (315/60R22.5 156L) | 14 586 грн. |
Giti GSR237 (рулевая) 315/60 R22.5 156/150L 20PR | 14 250 грн. |
Грузовые шины Giti GSR237 (рулевая) 315/60 R22.5 156/150L 1002573192 | 14 717 грн. |
Giti GSR237 рульова (315/60R22,5 156/150L) 437545 | 14 300 грн. |
Відеоогляди