Всесезонна шина Sailun Terramax M/T 30/9,5 R15 104Q
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sailun Terramax M/T 30/9,5 R15 104Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun Terramax M/T 30/9,5 R15 104Q
Усі ціни 27 →Шина Sailun Terramax M/T 30/9,5 R15 104Q | 4 995 грн. |
Sailun Terramax M/T 30/9.5 R15 104Q PR6 | 5 065 грн. |
Sailun Terramax M/T 30/9.5 R15 104Q | 5 052 грн. |
Sailun Terramax M/T 30/9.5 R15 104Q | 5 683 грн. |
Всесезонные шины Sailun Terramax M/T 30/9.5 R15 104Q 1002073199 | 5 379 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо