Вантажна шина SAMSON GL265D 275/70 R22.5 148K
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GL265D 275/70 R22.5 148K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GL265D 275/70 R22.5 148K
Усі ціни 10 →Samson GL265D (ведуча вісь) 275/70 R22.5 148/145K | 10 617 грн. |
Samson GL265D (ведущая) 275/70 R22.5 148/145K PR16 | 9 495 грн. |
Samson GL265D (приводная) 275/70 R22.5 148/145K 16PR | 9 092 грн. |
Грузовые шины Samson GL265D (ведущая) 275/70 R22.5 148/145K 16PR 100258457 | 9 534 грн. |
Шини Samson GL265D (ведущая) 275/70 R22,5 148/145K 16PR | 9 845 грн. |
ще 5 пропозицій